fbpx

Szkolenia z profilaktyki grypy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z profilaktyki grypy, skierowane do kadry kierowniczej i osób odpowiedzialnych za BHP w zakładach pracy, których pracownicy należą do grup zwiększonego ryzyka zakażenia grypą. Zajęcia odbędą się 28 września oraz 3, 13 i 17 października.

Na większe ryzyko zakażenia grypą narażeni są pracownicy kontaktujący się z dużą liczbą klientów, petentów, pasażerów, współpracowników. Im większa instytucja lub firma tym poważniejsze także ekonomiczne i organizacyjne skutki, gdy dojdzie do zakażeń. Dlatego Metropolia Poznań organizuje szkolenia dla kadry kierowniczej i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i higienę pracy.
Podczas każdego ze spotkań przestawione zostaną możliwe do realizacji działania profilaktyczne ograniczające częstoś zachorowań i ryzyko powikłań. Uczestnicy dowiedzą się też o oferowanych świadczeniach zdrowotnych, w tym o bezpłatnych szczepieniach. Zajęcia odbędą się w Poznaniu: w Instytucie Logistyki i Magazynowania przy ul. Estkowskiego 6 (3 i 17 października) oraz w Szpitalu Podolany PCO, ul. Straży Ludowej 37 (28 września i 13 października). Zapisy odbywają się przez internet: formularz należy wypełnić i przesłać na adres grypa@metropoliapoznan.pl
Szkolenia są częścią projektu „Profilaktyczny program szczepień przeciwko grypie w Metropolii Poznań”.